KONTAKT Naturalny i piękny wygląd KOLAGEN

O FIRMIE

Jako Klinika Medycyny Medica oraz Klinika Medycyny Estetycznej, świadczymy usługi nie tylko z zakresu opieki specjalistycznej lecz również medycyny estetycznej i dermatologicznej. Jesteśmy nowoczesną Kliniką Medycyny Estetycznej stawiającą na pierwszym miejscu komfort oraz oczekiwania pacjenta. Cele jakie stawiamy sobie każdego dnia to ciągły rozwój i co najważniejsze dążenie do efektywnych rozwiązań w specjalności obszernie rozumianej estetyki twarzy i ciała.

Usługi jakie dla Państwa świadczymy są wykonywane najwyższej klasy sprzętem pod okiem profesjonalistów. Gwarantujemy bezpieczeństwo, wysokiej jakości produkty i najnowocześniejszą technologię.

Naszym zadaniem jest tworzenie miejsca, do którego będziesz wracać
z zadowoleniem, zaufaniem i spokojem o swoje bezpieczeństwo.
Zaufasz nam i przekonasz się, że proponowane programy zabiegowe to najlepsze rozwiązania dostępne na rynku, dopasowane do
TWOICH POTRZEB I OCZEKIWAŃ.

Nasze relacje z pacjentami są zawsze szczere i przyjazne. Twoje zadowolenie z zabiegów i efektów jakie otrzymasz jest dla nas najważniejsze.
Przeprowadzając konsultację odpowiemy na każde pytanie nawet te najtrudniejsze, Twoja edukacja z dziedziny estetyki i świadomych decyzji jest dla nas równie ważna. Dlatego, stawiamy na edukację naszych specjalistów w każdej dziedzinie.
Wierzymy w Twoje piękno !

DR MONIKA MAZUR

Doktor Monika Mazur jest lekarzem medycyny estetycznej. Ukończyła studia na Śląskiej Akademii Medycznej w 1996r. Praktykę zdobyła w Klinice Neurologii, dzięki której rozwinęła się jej pasja do poszukiwania możliwości i metod powstrzymywania procesu starzenia się. Dr Monika Mazur jest również absolwentką studiów podyplomowych w dziedzinie kosmetologii lekarskiej oraz zaangażowaną uczestniczką nie jednego kursu doskonalającego umiejętności w zakresie medycyny estetycznej, która jest jej największą pasją. Dysponuje również certyfikatami wystawionymi przez Medical Aesthetic Academy. W dodatku była uczestnikiem w kongresach naukowych organizowanych przez Polskie Towarzystwo Medycyny Estetycznej i Anti-Aging